חקירה חשובה לבירור האמתהאם החקירה במשרד התחבורה תגלוש לבית שמש?חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433 פתחו בחקירה בחשד למרמה והפרת אמונים במשרד התחבורה, לפחות על פי עליזה בלוך אין ספק שהחקירה צריכה לבדוק כיצד נמנע מהנהלת המשרד לפגוש בה על תכנית מתוקצבת לעיר. המשך קריאה »
נשים, בוקר שכולו אחווה וחיזוקהפרשת חלה - בוקר שכולו אחוות נשים ב'עטרת שלום'עם סיפורים מרגשים כאלה אף אישה לא תישאר בביתה, בואו להתרגש ולהתחזק בבוקר שכולו אחוות נשים. האירוע מתחיל בשעה 09:45
חזר לבשר את בוא האביבהוא חזר- גרינברג חזר מחו"ל אחרי היעדרות של 15 ימים מהארץלאחר שבועיים בהם סירבו בדוברות להתייחס לאן נסע ולכמה זמן, כאשר חזר נפתחו ארובות הכתיבה, הודעת הדוברות לרגל שובו צולמה מברכת את שחקני הכדורגל לפני...
גבעת הכלניות- אתר להתבשם מגבורת הלוחמיםבטרם פרידה חנכה ד"ר עליזה בלוך את גבעת הכלניות ברח ראובן להנצחת 4 מלוחמי השכונה שנפלו בקרבות להגנת המולדת. אתר הנצחה וכבוד. חובה לבקר.
גרינברג במליאה הראשונה: "הבחירות הסתיימו, עכשיו הגענו לעבוד"ישיבת הפתיחה של מועצת העיר בית שמש והצהרת האמונים של ראש העיר וחברי המועצה התקיימה היום (רביעי) באולם אשכול פיס בעיר. לצד חברי המועצה הנרגשים, השתתפו באירוע מנכ"ל העירייה, בכיריה ובני משפחות הנבחרים.
בלוך מתפטרת, במקומה נכנסת חרדית- האישה החרדית הראשונה בארץלאחר התפטרותה של ד"ר בלוך נכנסת תמי זוסמן למועצת העיר. "אני נרגשת לברך את חברתי תמי זוסמן שתהיה חברת המועצה החרדית הראשונה בישראל"
בלוך לגרינברג: "אני מאמינה בך שתדע לשמור על הקיים".החלפת תשורות ובעיקר כוונות, בלוך העניקה לגרינברג תמונת 'למענם' שלא ישכח לעולם מי נלחם שם לקיומה של העיר, והוא העניק ספר כוחה של נחישות.
מיום ראשון זה רשמי- גרינברג ראש העיר בית שמשביום ראשון יחל גרינברג את כהונתו, מן הסתם יציג לפני הציבור את רבקה רביץ ראש לשכתו. ברקע יידרש גם על כוונותיו באשר לאיוש משרת המנכ"ל שהוא איש ביצוע חזונו ומדיניותו.
"איך עליזה לא נבחרה שוב"?עובדי העירייה מסכמים קדנציה עם ד"ר בלוך. מאות עובדי עיריית בית שמש נפגשו עם ראש העיר לסכם קדנציה מליאת עשייה, בהצגת תמונות ובהעלאת זכרונות
מנכ"ל עיריית בית שמש הודיע על סיום תפקידומאלי: "אני כאן להוביל את העברת השלטון בצורה הטובה ביותר ואשאר ככל הנדרש על מנת לשמור על היציבות והתפקוד של העירייה בימים אלו". "בנינו כאן ארגון חזק ומקצועי שעובד למען כלל התושבים". ידיעה לא מבוססת כמועמד להחליפו: ראש עיריית אלעד לשעבר ישראל פרוש .
בין בית שמש לקריית יעריםהעיר בית שמש זכתה לקבל את ארון השם אך חוסר התעלות לגודל השעה הפך לאסון נורא והארון עלה לקרית יערים. סיפור מקראי אקטואלי להיום. אנחנו רוצים עיר לכולם, הרב מקלב הגדיר לרב גרינברג את המשימה: להפוך את בית שמש לעיר החרדית הגדולה ביותר.
מסע הפחדה נגד בלוך בשכונות החרדיות יוזמת מטה כחהעיתונאי אדמקר (וואלה, פטריוטים) יוצא להגנת עליזה בלוך: "אני גר בשכונה חרדית בבית שמש שבה בתקופת בלוך נבנו רק בשנתיים האחרונות לפחות 10 בתי כנסת. אם לא כפול מכך. אז עכשיו אתם מוכרים לציבור שהיא תהרוס אותם? דובר מטה כח: "בלוך חתומה על הכי הרבה צווי הריסה נגד בתי כנסת".