הלוואות קבלן עד מיליון שח ברכישת דירת 4 חד

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן יוצאת במבצע סוף שנה בפרויקט נוף ההר ברמת בית שמש א', במסגרתו תעניק החברה לרוכשים הלוואת קבלן בסכום של עד מיליון שקל. המבצע בתוקף עד 31.12.2017

פרוייקט נוף ההר -הדמיה
פרוייקט נוף ההר -הדמיה

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן יוצאת במבצע סוף שנה בפרויקט נוף ההר ברמת בית שמש א' במסגרתו תוענק הלוואת קבלן עד מיליון שקל

פרויקט נוף ההר כולל 4 בנייני בוטיק בני 4 קומות עם 42 דירות הפרויקט נמצא בלוקיישן הטוב ביותר של רמת בית שמש א', בקו ראשון לפארק ומול שמורת הטבע ירמות וערוץ הנחל ירמות המחודש. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות מרווחות במיוחד של 4 ו- 5 חדרים הכוללות מרפסות שמש ענקיות ודירות גן ופנטהאוזים במפרט עשיר ומפנק בתכנון מושלם, הכוללים גם מעלית מחסן פרטי וחניה לכל דירה. כיום נמכרות בפרויקט דירות 4 חדרים החל מ-1.550 מיליון שקל.

לדברי שמחה גרידינגר יו"ר ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן "לרוכשים פוטנציאליים רבים הבעיה העיקרית היא היעדר הון עצמי מספק לרכישת דירה. על מנת לסייע לאלו החלטנו לצאת במבצע זה שיאפשר להם לממש את החלום לדירה חדשה משלהם"

פרויקט "נוף ההר" מהווה מתחם מגורים חדש המתווסף לפרויקט "גני האלה", מתחם של 56 קוטג'ים, הממוקם גם הוא ברמת בית שמש א' ונמצא בשלבי בניה מתקדמים מעבר לשני הפרויקטים האלו מוקם גם פרויקט במסגרת מחיר למשתכן ברמת בית שמש ד' הכולל כ-500 יח"ד ומרכז מסחרי. ובימים אלו זכתה החברה במכרז נוסף במסגרת תכנית מחיר למשתכן ותבנה 226 יח"ד ו-1,050 מ"ר מסחר.

בנוסף, לחברה פרויקטים שכבר אוכלסו ברמת בית שמש.

חברת נתיב פיתוח היא חברת נדל"ן יזמית הפועלת כ-30 שנה. עד היום בנתה החברה ואכלסה עשרות פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, הכוללים אלפי יחידות דיור. כיום בונה החברה מבחר פרויקטים בבית שמש, בחריש, קריית ים ונצרת עילית.

נושאים: רמת בית שמש א, נתיב ופיתוח נדלן
פרוייקט נוף ההר -הדמיה
פרוייקט נוף ההר -הדמיה
פרוייקט נוף ההר -הדמיה
פרוייקט נוף ההר -הדמיה
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: