פרשת מין מזעזעת- שני בני 17 ביצעו מעשים מגונים בפעוטה בת שנתיים וחצי

אמש הוגשה הצהרת תובע מטעם הפרקליטות עם סיום פעולות החקירה של חוקרי תחנת בית שמש שהביאו לאיסוף ראיות נגד החשודים ולגיבוש תשתית ראייתית לביצוע עבירות מין חמורות, אכזריות ומזעזעות במיוחד

משטרת ישראל
משטרת ישראל

שוטרי תחנת בית שמש עצרו שני קטינים בני 17 תושבי העיר, בחשד שביצעו על פי החשד עבירות מין חמורות ומזעזעות בפעוטה כבר בהיותה בגיל כשנתיים וחצי. עפ״י החשד המעשים בוצעו באתר בנייה בעיר במשך תקופה ממושכת ובמספר מועדים שונים. החקירה במשטרה הושלמה ובימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדם כתב אישום.

בתחילת השבוע האחרון, התלונן בתחנת המשטרה בבית שמש של מחוז ירושלים אחד המעורבים (17) וחשף את המעשים בפני חוקרי תחנת בית שמש. מהחקירה במשטרה עלה כי נדרש על ידי חשוד נוסף (17.5) שביניהם היכרות מוקדמת, להביא את קרובת משפחתו של הפעוטה למקום מבודד- אתר בנייה בעיר בית שמש. שם עפ"י החשד בוצעו בה עבירות מין חמורות מאוד, בהם: אונס, מעשים מגונים ומעשי סדום בחסר ישע, התעללות בחסר ישע ועוד. רק לאחר שהחלה לבכות, השיב אותה המתלונן אל המסגרת החינוכית בה שהתה במהלך היום.

בעקבות עדותו, הפך המתלונן לחשוד בעצמו בגין המעשים שתיאר, וכבר בתוך זמן קצר נעצר גם החשוד השני בפרשת המין המזעזעת לחקירה בתחנת בית שמש. למחרת הובאו שני החשודים בפני בימ"ש שהורה על הארכת מעצרו של אחד החשודים (החשוד המרכזי) מעת לעת. החשוד שהתלונן במשטרה (קרובה של הפעוטה) נשלח ע״י בימ״ש למעצר בית שהוארך אף הוא.

עם סיום פעולות החקירה של חוקרי תחנת בית שמש שהביאו לאיסוף ראיות נגד החשודים ולגיבוש תשתית ראייתית לביצוע עבירות מין חמורות, אכזריות ומזעזעות במיוחד, הוגשה אמש הצהרת תובע מטעם הפרקליטות בדבר הכוונה להגיש בימים הקרובים את כתב האישום נגד החשוד העיקרי במעשים שנעצרו הוארך עד ליום ראשון (4.6). בהמשך צפוי שיוגש גם כתב אישום נגד החשוד השני שנמצא במעצר בית.

קצין אח״מ תחנת בית שמש של מחוז ירושלים, רב פקד אביעד בלמס, סיפר: "מדובר בפרשייה חמורה ומזעזעת על כל המשתמע מכך. במשך כל שנותי כחוקר וקצין חקירות במשטרה, לא נחשפתי למקרה חסר אנושיות ורחמים כפי שהתברר לנו בחקירה זו שהתנהלה ברגישות רבה על ידי חוקרי תחנת בית שמש בימים האחרונים. מיד עם חשיפת המעשים החמורים והבלתי נתפסים על הדעת שבוצעו נגד פעוטה בגיל כה קטן ובזמן ממושך, פתחנו בחקירה ועצרנו שני החשודים שאחד מהם הוא קרוב משפחתה. בחקירה הבנו שמדובר במעשים שבוצעו מספר פעמים בזמן ממושך, ובוצעו מגוון פעולות חקירה שביססו את התשתית הראייתית נגדם, לכדי כתב אישום שצפוי בימים הקרובים מטעם הפרקליטות״.

סגן ראש העיר משה שיטרית הגיב לאירוע הנפשע: "אני מזועזע עד עמקי נשמתי מפרשת האונס האכזרית והבלתי נתפסת בפעוטה בת שנתיים. הרבה פרטים חסויים (וטוב שכך) אך חשבון נפש עמוק ונוקב יהיה חייב להתבצע בעקבות פשע נוראי שכזה. כולי תקווה שמערכת המשפט לא תנסה להכיל ולהתחשב במבצעי העונש. יותר מדי גזרי דין מקלים ומתחשבים במבצעי אונס נתקבלו בשנים האחרונות, והדרך הטובה ביותר להעביר מסר חד וברור בחברה בריאה כפי שהיינו רוצים שתהיה היא ענישה קשה וארוכה כלפי אנסים."

נושאים: משטרה, חקירת אונס בפעוטה, בית שמש, מזעזע
משטרת ישראל
משטרת ישראל
משטרת ישראל
משטרת ישראל
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: