סקר של דודי חסיד חושף: עליזה בלוך מנצחת בבית שמש בסיבוב ראשון.

על פי הסקר, 17% מהחרדים בעיר יצביעו לבלוך. הסקר, שנערך בחודש ינואר האחרון, הוא למעשה הסקר הראשון שמתפרסם מאז הכריזה אגודת ישראל על תמיכתה במשה אבוטבול. מהנתונים נראה כי למרות שלא זכתה לתמיכת המפלגות החרדיות, רה"ע עליזה בלוך זוכה לפופולריות רבה בקרב תושבי העיר

5 / 5 ☆ מדרגים: 1
עליזה בלוך אצל שאול אמסטרדמסקי
עליזה בלוך אצל שאול אמסטרדמסקי

סקר שערך מכון המחקר והסקרים KANTAR בבעלותו של דודי חסיד, קובע כי ראש העיר המכהנת בבית שמש, ד"ר עליזה בלוך, מובילה בפער ניכר על שני המתמודדים שמולה.

בקרב בעלי הדעה שנסקרו, זוכה בלוך לתמיכה של 48% מתושבי העיר, לעומת מועמד ש"ס משה אבוטבול שזוכה ל-28%, ומועמד דגל התורה שמואל גרינברג שנותר עם 24% תמיכה בלבד מקרב תושבי העיר.

הסקר, שנערך בחודש ינואר האחרון, הוא למעשה הסקר הראשון שמתפרסם מאז הכריזה אגודת ישראל על תמיכתה במשה אבוטבול. מהנתונים נראה כי למרות שלא זכתה לתמיכת המפלגות החרדיות, רה"ע עליזה בלוך זוכה לפופולריות רבה בקרב תושבי העיר ועתידה לנצח בבחירות כבר בסיבוב הראשון.

על פי הסקר, 17% מהחרדים בעיר יצביעו לבלוך. בציבור הדתי המספרים של בלוך כבר מזנקים ל-70 אחוזי תמיכה, ובציבור החילוני-מסורתי מגיעה ראש העיר המכהנת ל-76%.

פילוח נוסף ומסקרן בסקר הוא החלוקה לשכונות, כאשר בשכונת רמה ד' החדשה מוביל משה אבוטבול עם 34% תמיכה, ראש העיר עליזה בלוך זוכה ל-28% מקולות תושבי השכונה, ושמואל גרינברג ל-20% בלבד. בשכונת רמה ג' הליטאית מוביל גרינברג עם 53% תמיכה, אבוטבול עם 19% ובלוך אחרונה עם 11% בלבד. בשכונת רמה א' הכוללת ציבור אנגלוסקסי ודתי לאומי, מובילה בלוך עם 36%, אחריה אבוטבול עם 27% וגרינברג עם 20% תמיכה בלבד.

מבין הנסקרים עולה כי 33% מהם לא הצביעו בבחירות האחרונות, מכיוון שלא הייתה להם זכות הצבעה בבית שמש, מה שמעיד על שיעור תושבים חדשים גבוה בעיר, נתון שתואם את הערכת כל המפלגות. למרות אחוז התושבים החרדים הגבוה שהצטרפו לבית שמש ב-5 השנים האחרונות, עדיין מובילה בלוך על פני שני המועמדים שמולה, מה שמעיד על אמון גבוה לו היא זוכה מהתושבים גם לאחר קדנציה רוויה עליות ומורדות מול חלק מהמפלגות החרדיות.

הערה : כמובן שזהו סקר, רק סקר, והמערכה טרם הוכרעה. בודאי יצוצו עוד סקרים אחרים מקבילים מטעם המפלגות השונות שיספרו סיפור שונה.

נדגיש הסקר לא הוזמן בידי מטה עליזה בלוך ולא אף גורם מטעמה. מזמין הסקר הוא גורם חיצוני למערכת אשר ביקש לבחון את הכוחות המתמודדים באשר לסיכוייהם לנצח בבחירות. בסקר חיוו דעתם 399 איש ואישה מרחבי העיר כולה.

נושאים: דודי חסיד
עליזה בלוך אצל שאול אמסטרדמסקי
עליזה בלוך אצל שאול אמסטרדמסקי
עליזה בלוך אצל שאול אמסטרדמסקי
עליזה בלוך אצל שאול אמסטרדמסקי
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:51 תגובות
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג:
סקר של דודי חסיד חושף: עליזה בלוך מנצחת בבית שמש בסיבוב ראשון.
ד.ד.
(5 / 5)

נכתבה ביום חמישי, 08 בפברואר 2024, 11:48

הקדוש ברוך הוא יזכה את עליזה לנצח בבחירות אמן סלה,