לשם מה נצרך לגנוב מחשב ממוסד חינוכי?

המשטרה לא תענה על השאלה, בכל זאת הצליחה ללכוד את הגנב ולהעמידו לדין. זה קורה במטה יהודה...

צילום: משטרת ישראל
צילום: משטרת ישראל

תלמיד מכינה קדם אוניברסיטאית פרץ על פי החשד לבית הספר ביישוב מגוריו וגנב מחשב המשמש את סגל ההוראה במקום. חקירת המשטרה שנפתחה, הובילה לאיתורו ובחיפוש שערכו הבלשים בביתו, אותר המחשב שנגב והוא הוחזר למוסד החינוכי.

משטרת ישראל ממשיכה כל העת בפעילותה למיגור עבירות הרכוש השונות הפוגעות בציבור, סיכול עבירות אלו, איתורם של חשודים המעורבים בכך וחקירתם. כך בפעילות חקירה שמנהלת תחנת הראל של מחוז ירושלים בשבועות האחרונים.

בתאריך 28.1 התקבל דיווח למשטרה על התפרצות למוסד חינוכי באחד מישובי מועצה אזורית מטה יהודה ולמקום הוזעק השוטר הקהילתי ביישוב ונפתחה חקירה בתחנת הראל מרחב ציון בעקבות המקרה.

במסגרת החקירה, תוך איסוף ממצאים במקום ופעולות חקירה מגוונות, אותר ועוכב לחקירה על ידי בלשי תחנת הראל בתאריך 6.2 החשוד במעשה, תושב אותו היישוב בשנות ה-20 לחייו. בחיפוש שערכו הבלשים במקום מגוריו, על פי צו בימ"ש, איתרו את המחשב שנגנב מתחת לכיסא פלסטיק שצמוד למיטתו.

החשוד הועבר אל תחנת הראל לחקירה, יחד עם המחשב הגנוב שנתפס על ידי הבלשים, בגין עבירות של התפרצות וגניבה ובסיום חקירתו נשלח בתנאים מגבילים של מעצר בית מלא למשך מספר ימים והרחקה מהמוסד החינוכי ממנו גנב על פי החשד את המחשב.

בימים האחרונים, הגיע נציג בית הספר אל תחנת המשטרה הראל, שם קיבל לידיו את הרכוש שנגנב והושב על ידי הבלשים ובסיום, הודה לגורמי המשטרה על הטיפול המהיר והנחוש שהביא להשבת המחשב המשמש את מורי בית הספר.

משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד עברייני הרכוש, סיכול מעשיהם ומיצוי הדין עמם בהתאם, במטרה להגביר את ביטחון הציבור והגנה על רכושו, כל העת.

נושאים: משטרה, גניבות רכוש, מטה יהודה
צילום: משטרת ישראל
צילום: משטרת ישראל
צילום: משטרת ישראל
צילום: משטרת ישראל
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: