חדר האומנות באולפנת אמית נגה - הוקדש לכבוד המורה לאומנות

אות כבוד והערכה לעבודה מסורה באמנות למי שחינכה וגידלה דור תלמידים גדול. בזכות המשפחה והסכמת המוסד החינוכי הוקדש חדר האמנות למורה יונה בר עמי.

יונה בר עמי
יונה בר עמי

באירוע מיוחד ומרגש שהתקיים השבוע באולפנת אמית נגה בית שמש, הוקדש חדר האומנות באולפנה על ידי משפחת ערוסי, לכבוד אימם, גב' יונה בר עמי, שהייתה מורה לאומנות לאורך כל חייה המקצועיים.
כאות תודה והוקרה, ביקשה משפחת ערוסי להקדיש לאמם חדר אומנות, עוד בחייה. לאחר יצירת קשר עם לימור פרידמאן מרשת אמית, הם חיפשו לתרום לחדר אומנות פעיל במיוחד. הם העניקו תרומה גדולה ונדיבה למגמת אומנות באולפנת אמית נגה בית שמש.
במהלך היום, עוד לפני הטקס, התארחה משפחתה באולפנה ולמדה להכיר את האולפנה על מאפייניה הייחודיים, תוך כדי סיור מיוחד שנערך לכבודם בקמפוס. הם פגשו את תלמידות מגמת האומנות, והתרשמו מהתוצרים של תלמידות המגמה. המשפחה התפעלה מהמפעל החינוכי ומהמגמה והודתה על ההזדמנות ליטול חלק. גם האולפנה התרגשה מהמחווה הנדיבה של המשפחה.
מרים קורן ואיריס אליהו, מנהלות האולפנה: "חדר האומנות האולפנה מהווה עוגן של יצירתיות והשראה לתלמידות, גם עבור שאר מקצועות הלימוד באולפנה. תרומתם של משפחת ערוסי, תסייע רבות להצלחתן".

נושאים: אולפנת נוגה, בית שמש, אמנות, יונה בר עמי
יונה בר עמי
יונה בר עמי
יונה בר עמי
יונה בר עמי
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: