ערב גיבוש והוקרה למתנדבי זק"א

ערב הגיבוש התקיים כדי לסייע למתנדבים לעכל את החוויות הקשות ולמלא מצברים להמשך פעילות הקודש

מכבדים בנוכחותם
מכבדים בנוכחותם

מתנדבי זק״א מצוות בית שמש עצרו לרגע את התנדבותם העילה לערב הוקרה מיוחד על פעילותם הענפה למען הצלת חיים ושמירה על כבוד המת, יחד עם גיבוש ומילוי אנרגיות חדשות להמשך הפעילות ועבודת הקודש.

בחודשים האחרונים טיפלו המתנדבים בבית שמש במספר אירועים קשים, ערב הגיבוש התקיים כדי לסייע למתנדבים לעכל את החוויות הקשות ולמלא מצברים להמשך פעילות הקודש. מנכ״ל ארגון זק״א דובי ויסנשטרן קיים שיח מיוחד עם המתנדבים בשילוב ארוחת ערב ושי צנוע לכל מתנדב.

את הערב המיוחד כיבדו בנוכחותם מפקד משטרת בית שמש סנ״צ שלומי טובול, מפקד נקודת רמת בית שמש רפ״ק רפאל איטה, מש״ק רמת בית שמש רס״ב אורן אליהו, מנכ״ל ארגון זק״א דובי ויסנשטרן, חבר מועצת ויו״ר תמרור עיריית בית שמש ומתנדב זק״א יוסי גולדהירש, מפקד זק״א בית שמש אברהם קאפ ומתנדבי זק״א המסורים.

סנ״צ שלומי טובול מפקד משטרת בית שמש: ״אני מכיר ופוגש את פעילות מתנדבי זק״א עוד מתקופות הפיגועים הקשים. מתנדבי זק״א נמצאים ופועלים בזירות הכי קשות ושותפים לעשייה בהצלת חיים ושמירה על כבוד המת. אתם תוספת כוח משמעותי למערך החירום בעיר. תודה מיוחדת בשמי ובשם כל משטרת ישראל. אנו מוקירים ומעריכים את פועלכם, ובפרט את מפקד זק״א בית שמש אברהם קאפ שפועל רבות למען תושבי העיר במסירות נפש. נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה ונעמוד ונפעל לצדכם בכל דבר וצורך. ״

מנכ״ל זק״א דובי ויסנשטרן: ״מתנדבי זק״א פועלים במשך כל ימות השנה בשגרה ובחירום בזירות ואסונות, הערב זכינו לערוך אירוע קטן של הכרת הטוב ואמירת תודה למלאכים שמסורים למשימה הקדושה של הצלת חיים וכבוד המת. אני מברך על שיתוף הפעולה החזק בין מתנדבי זק״א למשטרת בית שמש, שמועיל ותורם לציבור בזכות המפקדים והשוטרים שקשובים ודואגים למתנדבים ועובדים יחד יד ביד למען עם ישראל. בעז"ה נמשיך לעבוד בעוד פרויקטים חשובים בעיר למען רווחת כלל התושבים והצלת חיים. ״

בסיום הערב העניק מפקד משטרת בית שמש תעודת הוקרה למפקד זק״א בית שמש אברהם קאפ כאות הערכה והוקרה על פעילותו למען תושבי העיר והקהילה בבית שמש.

צילום: דוברות זק״א

נושאים: זקא, בית שמש
מכבדים בנוכחותם
מכבדים בנוכחותם
מכבדים בנוכחותם
מכבדים בנוכחותם
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: