נשים למען נשים: אירוע מרגש בשיתוף עמותת זכרון מנחם

אירוע מיוחד בשיתוף עם עמותת זכרון מנחם בו התבצעו התרמות של שיער שישמשו בהמשך להכנת פאות עבור חולי סרטן. האירוע כלל מתחם בריאות עם דוכני מידע, יריד מכירות וסדנאות ועוד.

צילום דוברות
צילום דוברות

אתמול (ראשון) התקיים אירוע מיוחד של המחלקה לקידום מעמד האישה בעיריית בית שמש בשיתוף עם עמותת זכרון מנחם בו התבצעו התרמות של שיער שישמשו בהמשך להכנת פאות עבור חולי סרטן. האירוע כלל מתחם בריאות עם דוכני מידע, יריד מכירות וסדנאות ועוד. בסך הכל נתרמו באירוע כ-50 צמות.

חיים ארנטל, יו"ר ומייסד עמותת זכרון מנחם: "היה זה כבוד גדול עבורנו להתארח בבית שמש ולפתוח את קמפיין צמה של עוצמה, העשירי שלנו, עם שותפנו במותג פנטן. בזכות תרומות משמעותיות של אזרחי המדינה אנו מצליחים להעניק פאה טבעית ואיכותית לכל חולת סרטן בישראל. תודה על כל תרומה. גם אחרי מאות ואלפי תרומות אני עדיין נרגש מהנתינה המדהימה של אזרחי ישראל".

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך: "במהלך האירוע נחשפנו להרבה מאד אנשים טובים שעושים הרבה מאד טוב לכולם. אני רוצה להודות לתמר מלשכתי, שתרמה גם כן צמות באירוע והובילה את האירוע יחד עם המחלקה לקידום מעמד האישה בעירייה והממונה על קידום מעמד האישה סגנית ראש העיר רינה הולנדר. זו מצווה אדירה וכולי תקווה שבעזרת הפעילות היום עזרנו להמון אנשים. תודה לכל מי שלקחו חלק מזכרון מנחם, ריגשתם אותי מאוד".

סגנית ראש העיר והממונה על קידום מעמד האישה עו"ד רינה הולנדר: "רחבת נעימי התמלאה אתמול בנשים ילדות ונערות שבאו לעשות טוב. על הבמה שרו מיטב הכישרונות הצעירות של העיר, בדוכני המכירות פגשנו יזמיות ונשות עסקים מקומיות וכל זאת כתפאורה למיזם תרומת השיער הגדול בו נערמו מעטפות השיער בזה אחר זה. החיבור בין נשים חסד ויזמות הוא חיבור שמעצים את כלל תושבי העיר. תודה לאורנה נחמני ולתמר אהרון על הרמת ערב מעצים".

נושאים: זיכרון מנחם, בית שמש
צילום דוברות
צילום דוברות
צילום דוברות
צילום דוברות
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: