במהלך סעודת פורים: מתנדבי איחוד הצלה נפגשו עם האיש שהצילו

נס בימים ההם ובזמן הזה. במסגרת פרויקט "מציל ניצול" של מטה מתנדבים ותפעול בארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה הניצול יהודה הזמין את החובשים לסעודת פורים והודיה על שחזר לחיים.

צילום: איחוד והצלה
צילום: איחוד והצלה

חובשי איחוד הצלה הוזעקו לאדון שלא חש בטוב בביתו בבית שמש. בהגיעם דווחו כי יש צורך בניידת טיפול נמרץ, במהלך הטיפול האדון התמוטט והחובשים החלו בביצוע החייאה שכללה עיסויים ומתן שוק חשמלי שלאחר מכן המטופל חזר להכרה מלאה.

במסגרת פרויקט "מציל ניצול" של מטה מתנדבים ותפעול בארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה הניצול יהודה הזמין את החובשים לסעודת פורים והודיה על שחזר לחיים. במהלך המפגש המרגש יהודה העניק למצילי חייו תעודות הוקרה.

הניצול יהודה אמר להם: "תודה רבה על כל המסירות של כונני איחוד הצלה להצלת חיים במסירות ובמקצועיות בזכותכם אני חי".

בנו של הניצול אברהם ויינברג שמתנדב באיחוד הצלה הודה למתנדבים שהחזירו את אביו לחיים.

מרדכי גולדמן ויעקב יונגרייס ושלום מרמורשטיין חובשים בצוות נחשון סיפרו לו במפגש : "בזכות הזריזות והידע המקצועי שרכשנו באיחוד הצלה יכולנו לסייע לך, אנו מתרגשים לראות אותך שוב על הרגליים חי ומחלים".

מרדכי נפתלס חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון סיפר: "דיווחתי לאחור שהמטופל עובר ארוע לבבי וביקשתי סיוע של צוות טיפול נמרץ. לאחר מספר דקות המטופל התמוטט והחלנו בביצוע עיסויים והנשמות ומתן שוק חשמלי, תוך סיוע של כוננים נוספים, עד שלאחר כ 4 דקות באורח נס הוא שב להכרה מלאה.

נושאים: איחוד והצלה, בית שמש
צילום: איחוד והצלה
צילום: איחוד והצלה
צילום: איחוד והצלה
צילום: איחוד והצלה
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: