ברח הדולב עלה בית באש- אין נפגעים

אין נפגעים, אך יש נזק. חלק מגג המבנה קרס בסמוך ללוחמי האש שפעלו במקום, ולמרבה המזל, הצוותים לא נפגעו

הבית השרוף בדולב
הבית השרוף בדולב

דובר כב"ה ירושלים מוסר כי הבוקר, בסמוך לשעה 7:00 התקבל דיווח בחדר המבצעים של תחנת בית שמש, על שריפה גדולה בבניין הנמצא ברחוב דולב בעיר. למקום הוזנקו 4 צוותי כיבוי ומנוף גבהים בפיקודו של מפקד המשמרת, רב רשף יורם חדד. הצוותים שהגיעו למקום, הבחינו בשריפה מפותחת בדירה בקומה הרביעית אשר דילגה לדירה סמוכה.

צוותי הכיבוי החלו מיד בפעולות סריקה לאיתור לכודים, ובמקביל פעלו לכיבוי השריפה בדירות הבוערות וכן, שחרור העשן הרב שהצטבר בבניין ע"י אמצעים מכניים. בסיום הסריקות, לא אותרו נפגעים או לכודים במקום.

במהלך פעולות הכיבוי. קרס חלק מגג המבנה בסמוך ללוחמי האש שפעלו במקום, ולמרבה המזל, הצוותים לא נפגעו. בכבאות והצלה ת.א בית שמש נפתחה חקירה לבירור הנסיבות.

כמו כן, במהלך פעולות הכיבוי, הבחינו לוחמי האש כי פתחים ייעודיים הקיימים בבניין למטרות שחרור חום ועשן בזמן שריפה, נאטמו באמצעות לבנים, דבר אשר גרם לסכנה גדולה לדיירי הבניין וללוחמי האש אשר פעלו לכיבוי השריפה.

בכבאות והצלה מחוז י-ם מזכירים לציבור-כי חל איסור חמור וכי זאת עבירה על החוק, לאטום, לסגור או לבצע שינוי כלשהו בפתחי שחרור החום והעשן המצויים בבניינים. פתחים אלו, נועדו לתעל ולשחרר עשן וחום בצורה טובה ולתת זמן יקר לדיירים למלט את עצמם בזמן שריפה.
בכבאות והצלה ת.א בית שמש מתכוונים לערב את גורמי האכיפה הרלוונטיים להמשך טיפול בנושא.

נושאים: כיבוי אש
הבית השרוף בדולב
הבית השרוף בדולב
הבית השרוף בדולב
הבית השרוף בדולב
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: