אלימות: נזק נגרם לרכב הפיקוח העירוני

שני אירועי אלימות, שוטרי תחנת בית שמש עצרו חשוד בהפרת סדר ברמה ד' לאחר שהבעיר פחים, אירוע שני מעצר חשוד בגין תקיפת צוות הפיקוח של עיריית בית שמש

צילום: משטרה
צילום: משטרה

כוחות משטרה הוזעקו אמש בעקבות הפרת סדר של עשרות משתתפים בשכונת רמב"ש ד׳ ובמהלכה הם הציתו פחים במקום. שוטרי תחנת בית שמש שהגיעו למקום, עצרו חשוד תושב העיר בשנות ה-20 לחייו והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

על פי החשד, מדובר בחשוד שמשתייך לקומץ קיצוני בעיר ומתנגד לדרכי התנהלות הרשות המקומית וביצע את המעשה על רקע זה.

עפ״י החשד אותו החשוד גם היה מעורב במקרה נוסף שהתרחש לאחרונה ובמהלכו, תקף יחד עם נוספים באמצעות אבנים צוות פיקוח של עיריית בית שמש שהגיעו ברכבם אל השכונה במסגרת פעילות אכיפה של חוק התכנון והבניה. במקרה זה שבחקירת משטרה, נופצה שמשת הרכב של הפקחים, והתיז אחד המעורבים תרסיס פלפל לתוך הרכב. כתוצאה מכך נזקקו שני פקחי הרשות המקומית לטיפול רפואי.

הבוקר הובא החשוד בפני בימ"ש שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של החשוד ב-3 ימים, עד לתאריך 7.2.24 וחקירת המקרים נמשכת במשטרה.

מעצר זה מצטרף למעצר נוסף שביצעו שוטרי תחנת בית שמש בשבוע החולף בגין תקיפת צוות הפיקוח של עיריית בית שמש. לפני מספר ימים נעצר חשוד תושב בית שמש בשנות ה-20 לחייו בחשד למעורבותו בתקיפת צוות הפיקוח והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

משטרת ישראל תמשיך לפעול למעצר ומיצוי הדין נגד כל מי שיפר את הסדר הציבורי, יגרום נזק לרכוש ויפעל באלימות כלפי עובדי ציבור וגורמי האכיפה.

נושאים: משטרה, פיקוח עירוני, בית שמש, עגלות אשפה
צילום: משטרה
צילום: משטרה
צילום: משטרה
צילום: משטרה
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: