"לא קיים ילד שלא רוצה להצליח"

בכנס סיכום שנה של מדריכי מרכזי הנוער של ארגון OU ישראל. סמנכ"ל הארגון: "אנחנו נותנים לנער את הקטשופ, הגבינה והלחם אבל מצפים ממנו שהוא זה שיכין את הטוסט"

צילום: OU  ישראל
צילום: OU ישראל

כנס סיכום שנה של מדריכי מרכזי הנוער של ארגון OU ישראל. הארוע שהתקיים במרכז הראשי של OU ישראל בירושלים המקיים הרצאות, טיולים ומשמש כמתנ"ס לאוכלוסייה האנגלוסקסית, נערך בהשתתפות של כ מעל ל-100 מדריכים מכ- 22 מרכזים הפרושים ברשויות המקומיות השונות ברחבי הארץ, ובתוכם גם מדריכי מרכז הנוער מקום בלב בבית שמש. באירוע לקחו חלק מנהל האגף לתרבות תורנית במשרד החינוך איתיאל בר לוי ועודד הרוש אף הוא כנציג האגף, הסמנכ"ל הפדגוגי ברשת אמי"ת דני רהט, הרב עובדיה בן משה מישיבת מעלה אדומים והרב חיים ברוך ממכינת עצמונה, כאשר אשר קימלובסקי, המורה הידוע למנהיגות תנכ"ית העביר סדנת מנהיגות למדריכים. במהלך האירוע ציין הרב ברוך כי "כאשר ילד אומר שהוא מיואש ורוצה לעזוב את המסגרת שלו אז אני פשוט לא מאמין לו, לא קיים ילד שלא רוצה להצליח".

סמנכ"ל OU ישראל חיים פלזנר מציין כי "צריך לחנך את הנער לנתינה ולא רק לקבלה. אנחנו נותנים לנער את המרכיבים- את הקטשופ, את הגבינה ואת הלחם אבל אנחנו מצפים ממנו שהוא זה שיכין את הטוסט, שהוא ייזום ויפעל, שהוא יבקש לתרום למען החברה ולא יחכה שהדברים ייעשו בשבילו."

מנכ"ל OU ישראל הרב אבי ברמן ציין כי "מעורר השראה לראות את המדריכים שפרושים בכל רחבי הארץ ומקבלים על עצמם את התפקיד החשוב והמאתגר לחנך את הדור הבא. מרכזי הנוער של OU פרושים בכל רחבי הארץ ותפקידם של המדריכים הוא לחנך את הנוער המתוק הזה, ובאמצעות תמיכה נכונה יוכל להגיע הכי רחוק שאפשר ולהוביל".

ארגון הנוער של OU ישראל כולל בתוכו את מרכזי הנוער 'מקום בלב' ו'אורייתא', הפרוסים בכ-22 פריסה ארצית ערי פריפריה בכל רחבי הארץ, מספקים מענה חברתי, חווייתי וערכי כמו גם בית חם לבני נוער רבים לאחר שעות הלימודים. מלבד מרכזי הנוער, פועלת במרכז ירושלים ה'זולה של חצרוני', במסגרת מרכזי הנוער של OU ישראל.

צילום: OU  ישראל
צילום: OU ישראל
צילום: OU  ישראל
צילום: OU ישראל
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
Aopilbophoclaf נכתבה ביום שני, 26 בפברואר 2018, 10:53

First things first, you have to set a set target date when ever you will completely quit, for example 2-3 weeks from now. Use these circumspectly however, as they may lower blood sugar, which can be an inadequate effect in males whose blood glucose levels are properly balanced. https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-tadalafil-5mg/

ACloumeUnsonee נכתבה ביום שני, 04 בספטמבר 2017, 04:02

Four to five glasses of this fruit juice has to be consumed weekly to get the desired result. He is content, along with the the complete opposite of our opinion final years has in store for us.