תינוקת הושארה ברכב- איחוד הצלה עשו החייאה המשטרה חוקרת

תינוקת שהושארה ברכב בשעות חמות פונתה במצב אנוש לבית החולים לאחר החייאה. המשטרה חוקרת בחשד לרשלנות. מאוחר יותר נקבע מותה של הפעוטה.

לא שוכחים אותי ברכב מד"א
לא שוכחים אותי ברכב מד"א

מתנדבי איחוד הצלה בית שמש בהחייאה על ילדה כבת שנתיים שחולצה מתוך רכב נעול ברחוב רבי ברכיה בבית שמש. בשלב זה מצבה מוגדר אנוש.

שלמה פולישוק שריאל סגרון ומשה שוורץ חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "לדברי בני המשפחה הפעוטה כבת השנתיים נשכחה ברכב בבוקר וכשהגיעו בצהריים היא היתה ברכב ללא דופק ונשימה. ביצענו בה פעולות החייאה ולאחר מכן היא פונתה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי המשך פעולות החייאה לבית החולים כשמצבה מוגדר אנוש. עקב אופי האירוע הוזעקו למקום צוותי חוס"ן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה".

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות ולא לצאת מכלי הרכב לפני שמוודאים שלא נשארו ברכב ילדים או פעוטות ולא להשאיר ילדים בכלי רכב אפילו לא לרגע. כמו כן מומלץ לעוברי אורח בפרט בימי הקיץ החמים לבדוק בכלי רכב חונים באם לא נשכחו ילדים או פעוטות מה שעלול להסתיים באסונות.

דיווח ממוקד מד"א על תינוקת נעולה בתוך רכב חונה. למקום הוזעקו שוטרי תחנת בית שמש של מחוז ירושלים וצוותי רפואה. מהמקום פונתה פעוטה כבת שנתיים במצב אנוש לטיפול רפואי בבי"ח (עפ״י גורמי הרפואה).

עפ״י החשד, התינוקת הושארה ברכב נעולה וללא השגחה מספר שעות. חוקרי המשטרה שהגיעו למקום, החלו בחקירת נסיבות המקרה ובדיקת החשד לרשלנות. מאוחר יותר נקבע מותה של הפעוטה. ברוך דיין האמת.

נושאים: משטרה, איחוד והצלה, קיץ חם, תינוקות ברכב, בית שמש רמה ד
לא שוכחים אותי ברכב מד"א
לא שוכחים אותי ברכב מד"א
לא שוכחים אותי ברכב מד"א
לא שוכחים אותי ברכב מד"א
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: