מהנדס חדש לעיר: האדריכל גיא דוננפלד נבחר לתפקיד

גיא דוננפלד נבחר לתפקיד מהנדס העיר, לאחר שנמצא מתאים במכרז פומבי על ידי ועדת המכרזים לבחירת עובדים בכירים. מינויו כפוף לאישור מועצת העיר שתתקיים בסוף השבוע. עובר מדימונה לבית שמש.

גיא דוננפלד קרדיט: אלעד מלכה
גיא דוננפלד קרדיט: אלעד מלכה

לא רק גזבר כיו"ר איגוד הגזברים, גם המהנדס, מנכ"ל איגוד מהנדסי ואדריכלי ערים בישראל הוא שנבחר לכהן בתפקיד מהנדס העיר. אדריכל גיא דוננפלד נבחר לתפקיד מהנדס העיר בית שמשבתפקידו כמהנדס העיר בית שמש, יהיה אחראי דוננפלד על הובלת אגף הנדסה, גיבוש המדיניות ההנדסית של העירייה ועל התכנון העירוני. זאת לרבות בדיקה של תוכניות המוגשות למוסדות תכנון והעוסקות בשטחי הרשות, אחריות לתחומי בנייה ופיקוח על הבניה ורישוי עסקים, הוצאת היתרי בנייה וניהול מערך הפיקוח והאכיפה של דיני מקרקעין במרחב התכנון המקומי. גיא דוננפלד, מונה בדיוק לפני שנתיים למהנדס העיר של דימונה ו לפני כן החזיק מעמד בנאות חובב חצי שנה.

בין היתר יעסוק דוננפלד בתכנון מערך התנועה בעיר וסביבתה, לרבות ועדת תנועה, הכנת מכרזים, פיקוח על תהליכי התקשורת עם ספקים וקבלנים בתחום עבודות תשתית ובניה ציבורית של הרשות המקומית, וכן ישמש כמהנדס הוועדה המקומית וייטול חלק בישיבות ועדות הרשות המקומית.

דוננפלד הינו בעל ניסיון רב שנים בתחום התכנון, האדריכלות והבנייה, בשורת תפקידי ניהול, פיקוח ותכנון עירוני. בתפקידו האחרון שימש כמהנדס העיר דימונה, וכן שימש בעברו כמהנדס המועצה המקומית תמר - ים המלח ובתפקידים נוספים בתחום התכנון והאדריכלות.

לדוננפלד תואר שני בניהול מקרקעין ותואר ראשון בארכיטקטורה ובינוי ערים מהטכניון.

ראש העיר, שמואל גרינברג: "אני מברך בחום את גיא על בחירתו למהנדס העיר בית שמש. מדובר בתפקיד משמעותי ומהותי לכל עיר, במיוחד לעיר מתפתחת כמו בית שמש. העיר נמצאת בתהליך פיתוח מואץ, מורכב ומשמעותי ובפנינו אתגרים משמעותיים ואני משוכנע שגיא כאיש מקצוע מהמובילים בתחום יעשה חיל בתפקידו וינהל את מינהל ההנדסה ביד רמה כפי שעשה בתפקידיו הקודמים".

סגן ומ"מ רה"ע ומחזיק תיק הנדסה, שמעון גולדברג: "אחרי הליך בחירה ארוך וקפדני אני שמח שהבאנו לעיר את הטוב ביותר. גיא דוננפלד הוא האדם הנכון במקום הנכון, בעת הזו. אני משוכנע שאיתו כמהנדס העיר, בית שמש בעשור הקרוב תמריא מעלה מעלה בבניית מגורים ותעסוקה בכל פינה ורחוב ותצמח להיות מהערים המובילות בישראל".

נושאים: מהנדס העיר, בית שמש, מחליף לענבר וייס, אוהד כהן
גיא דוננפלד קרדיט: אלעד מלכה
גיא דוננפלד קרדיט: אלעד מלכה
גיא דוננפלד קרדיט: אלעד מלכה
גיא דוננפלד קרדיט: אלעד מלכה
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: