כתב אישום נגד שב"ח שניסה לגנוב רכב בבית שמש

תגובה מהירה של השוטרים, סיכלה גניבת רכב מבית שמש, והובילה למעצרו של הנאשם- פלסטיני שוהה בלתי חוקי שלא הוציא רישיון נהיגה מימיו.

משטרה
משטרה

תיעוד מיוחד ממעצר גנב רכב לאחר מרדף משטרתי: תגובה מהירה של השוטרים, סיכלה גניבת רכב מבית שמש, והובילה למעצרו של הנאשם- פלסטיני שוהה בלתי חוקי שלא הוציא רישיון נהיגה מימיו. הבוקר הגישה נגדו יחידת התביעות כתב אישום.

משטרת ישראל ממשיכה כל העת במאמציה לסיכול עבירות הרכוש וגניבת כלי רכב בפרט, לאיתורם ומעצרם של חשודים המעורבים בכך ומיצוי הדין עמם, במטרה לשמור על שלום הציבור ורכושו.

לפני כשבוע, בתאריך 16.5 בשעת לילה, דיווח תושב בית שמש כי קיבל הודעה ביישומון ייעודי לכך שרכבו נגנב מהחניה שמתחת לביתו, ולמקום הוזעקו שוטרי תחנת בית שמש במחוז ירושלים.

במקביל לכך, שוחח טלפונית קצין המשטרה במשמרת באותה העת עם בעל הרכב שמסר פרטים נוספים, לרבות את כיווני נסיעת רכבו שנגנב. במהלך סריקות בכיוון נסיעת הרכב הגנוב בסיוע מוקד חברת "איתוראן", נסעו השוטרים בעקבות הרכב לכיוון העיר מודיעין. במקביל בוצעה חסימה משטרתית בשד׳ החשמונאים בעיר להאטת התנועה המגיעה לכיוונם. במהלך החסימה, נאלץ גם החשוד שנהג ברכב הגנוב להאט את נסיעתו. אז ביצעו שוטרי תחנת בית שמש את עצירתו המוחלטת ומעצרו של הנהג, בסיוע שוטרי תחנת מודיעין.

החשוד, פלסטיני כבן 18 תושב יו"ש, נעצר והועבר לחקירה בתחנת בית שמש והרכב הושב לאחר בדיקתו לידי בעליו. מעצרו של הנאשם הוארך במהלך השבוע החולף לטובת מיצוי חקירתו.

לאחר שהושלמה מלאכת החקירה בתחנת בית שמש, הגישה הבוקר יחידת התביעות במחוז ירושלים כתב אישום נגד הנאשם, בעבירות של כניסה לישראל שלא כחוק, פריצה לרכב וגניבת רכב ונהיגת רכב ללא רישיון נהיגה וללא ביטוח.

פקד שי אביצדק, קצין המבצעים בתחנת בית שמש שהוביל את פעילות מעצרו של הנאשם וסיכול גניבת הרכב של תושב העיר, סיפר: ״במהלך פעילות השוטרים בעיר במהלך המשמרת, התקבל דיווח מאזרח כי רכבו נגנב. מיד התחלנו בפעולות מבצעיות לאיתור ומעצר המעורב במעשה, תוך שקיבלנו מידע על כיוון נסיעתו של הנאשם ברכב. בסיוע תחנת מודיעין של מחוז מרכז, בוצעה האטת התנועה באזורם ובתוך כך, ביצענו את מעצרו של הנאשם שנהג ברכב שנגנב. עם סיום חקירתו בתחנת בית שמש, הגישה יחידת התביעות את כתב האישום נגדו. נמשיך לפעול כל העת להגנה על שלומם ורכושם של האזרחים מפני אותם עבריינים המעורבים במעשים פליליים מעין אלו

נושאים: משטרה, גניבת רכב, בית שמש, שבחים
משטרה
משטרה
משטרה
משטרה
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: