חשוד נוסף תושב העיר בשנות ה-20 לחייו, בחשד לשוחד בחירות

מחקירת המקרה ביחידת ההונאה של מחוז ירושלים עלה כי החשוד, שהינו פעיל מטעם מפלגה המתמודדת בבחירות לראשות העיר בית שמש, פעל לגייס קולות של בוחרים שבחרו שלא להצביע, זאת תמורת תשלום כספי בעבור קולם. במהלך השעות האחרונות עיכבו בלשי ימ״ר ירושלים בבית שמש מספר חשודים נוספים, ומידת מעורבותם בהקשר זה עודנה נבדקת

צילום: דוברות המשטרה.
צילום: דוברות המשטרה.

חקירת החשד לשוחד בחירות בבית שמש: חשוד נוסף תושב בית שמש נעצר לחקירה במחוז ירושלים במשטרה, בחשד לשוחד בחירות וקבלת דבר במרמה. עפ״י החשד הוא הציע כסף לאזרחים שבחרו שלא לבחור, זאת בתמורה להצבעה למועמד מסויים

בשעות האחרונות, חוקרי בלשי ף ימ"ר ירושלים, עצרו חשוד נוסף תושב בית שמש בשנות ה-20 לחייו, בחשד לשוחד בחירות בעיר בית שמש.

מחקירת המקרה ביחידת ההונאה של מחוז ירושלים עלה כי החשוד, שהינו פעיל מטעם מפלגה המתמודדת בבחירות לראשות העיר בית שמש, פעל לגייס קולות של בוחרים שבחרו שלא להצביע, זאת תמורת תשלום כספי בעבור קולם.

בעקבות החשד כי התכוון לזייף ולהפריע למהלך התקין של הבחירות בעיר בית שמש, בלשי ימ"ר ירושלים, עצרו את החשוד לחקירה המתנהלת במשטרה.

כמו כן, במהלך השעות האחרונות עיכבו בלשי ימ״ר ירושלים בבית שמש מספר חשודים נוספים, ומידת מעורבותם בהקשר זה עודנה נבדקת במשטרה בשעות אלו.

כזכור, מוקדם יותר היום דיווחנו על מעצרו אמש של חשוד תושב בית שמש, שהציע שוחד לבוחרים על מנת שיצביעו בעד מועמד מסויים בעיר בית שמש. בסיום דיון שנערך הבוקר בעניינו בבימ"ש, מעצרו של החשוד הוארך עד לתאריך 29.2, לטובת מיצוי החקירה.

כוחות משטרה גדולים ממחוז ירושלים, ממשיכים כל העת לפעול בריכוזי הקלפיות ובסביבתן, בכדי להבטיח את מהלכן התקין של הבחירות תוך שמירת טוהר הבחירות, וכן לשמור על הסדר הציבורי ולהגן על שלום הציבור ובטחונו.

נושאים: זיוף בחירות, בחירות 2024.
צילום: דוברות המשטרה.
צילום: דוברות המשטרה.
צילום: דוברות המשטרה.
צילום: דוברות המשטרה.
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: