חרדי בתגובה להתקפה: "אני נגד אבוטבול, לא נגד אחי"

אבוטבול בסטטוס אישי בוואטסאפ מצטט רבנים כנגד חרדים "איך אפשר שיהיו חלק מאיתנו וממוסדות הלימוד שלנו" "שועלים קטנים מחבלים כרמים"

אבוטבול ודרעי בביקור במוסדות חינוך
אבוטבול ודרעי בביקור במוסדות חינוך

משה אבוטבול איבד כל רסן. בסטטוס בוואטסאפ שלו כותב אבוטבול על החרדים הרבים התומכים בעליזה בלוך כי הם "שועלים קטנים מחבלים בכרמים" עוד מוסיף אבוטבול, במעין איום "איך אפשר שיהיו חלק מאיתנו וממוסדות הלימוד שלנו"?

מצב הזוי זה חוזר על עצמו כבר בכמה הזדמוניות כאשר אבוטבול במקום להבליט את עשייתו ואו דרכו הניהולית הוא מעדיף לתקוף אחיו מבשרו שלו. וכל זה רק אלו החליטו לחרוג מהשורות ולהצביע שונה מציפיותיו.

בשבועות האחרונים הולך וגובר זרם החרדים המצטרף לעליזה בלוך. מטה חרדי נפתח ברמה ג' בבית שמש ומטה חרדי נוסף ייפתח בקרוב ברמה א'. התושבים החרדים מעלים בכל מקום את החשש הגדול שאבוטבול יתנקם בהם, החשש הגדול ביותר הוא על מוסדות הלימוד של הילדים. דבר שמקבל תוקף עם פרסום הדברים הללו ע"י אבוטבול עצמו. דברים שיש בהם איום מפורש כלפי מי שינהג בצורה דמוקרטית ויתנגד להמשך שלטונו של אבוטבול בבית שמש

עוד יצויין כי אבוטבול נתון למתקפה מבית בחודשים האחרונים בכל הקשור למערכת החינוך החרדית בבית שמש. הטענות הרבות נגדו קשורות לחוסר ארגון ולהבטחות שלא קוימו בכל הקשור למקומות לימוד לציבור החרדי בתלמודי תורה, ישיבות וסמינרים רבים בעיר.

אחד החרדים כותב כך: " לאור אוזלת היד של ראש העיר המכהן, והממונים מטעמו בטיפול בשכונה ג, בתחזוקה, בניקיון, בתשתיות, במוסדות החינוך, לאור הזלזול בתושבי השכונה וצרכיהם, לאור התעלמותו מפניותינו הרבות לשיפור המצב הקיים אף התאגדנו קבוצת תושבים גדולה להצביע בהתאם וחלטנו לפעול לשינוי המצב הקיים באמצעןת תמיכה במועמדת אחרת לראשות העיר בתקווה שהחלפת השלטון תיטיב עם שכונתנו".

ד"ר עליזה בלוך, מועמדת לראשות עיריית בית שמש המנהלת אורח חיים דתי, ובה תומכים חרדים רבים, השיבה לדברים: "מצער אותי מאוד שאבוטבול חושב שהאוכלוסיה החרדית בעיר בכיס שלו. עצוב לי שהוא משתמש דווקא במוסדות הלימוד, שאינם פוליטיים, כדי להלך אימים באלה החפצים להחליף את שלטונו הבעייתי בשנים האחרונות. כמי שניהלה רשת של כשלושים בתי ספר בכל רחבי הארץ עם אלפי תלמידים אני מזועזעת בלקיחת ילדים ונוער כבני ערובה במערכת בחירות. הבטחות להקצאות הן עניין מקצועי ולא פוליטי. כשאני שומעת מראש קהילה שהקצאת מבנה תלויה בתמיכה בראש העיר, אני מזדעזעת"

עוד הוסיפה בלוך "אני נפגשת בחודשים האחרונים עם רבנים רבים. חלקם מביעים תמיכה וחוזרים אלי אחרי ימים ספורים בטענה שיסתפקו בתמיכה שקטה בשל איומים מגורמים פוליטיים רמי דרג על מוסדותיהם, תקציבים וכדו'... לצד זה אני שומעת על תושבים מאזורים חרדיים התומכים בי, שמקבלים פתאום ביקורים של נציגי עירייה המאיימים עליהם בתביעות של עשרות אלפי שקלים בענייני ארנונה, בנייה בלתי חוקית וכדו'..."

לבלוך היה חשוב להבהיר, אל מול הפחדותיו של אבוטבול: "אני מבקשת לעצור גם את השמועות וההפחדות בעניין הזה. אני מתחייבת כי אעמוד לצד התושבים בכל מצב וגם בעניין הזה. טעויות של שלטונו של אבוטבול לא ישולמו ע"י תושבים תמימים. בכל מה שהדבר יהיה תלוי בי- זו התחייבות!"

אבוטבול ודרעי בביקור במוסדות חינוך
אבוטבול ודרעי בביקור במוסדות חינוך
אבוטבול ודרעי בביקור במוסדות חינוך
אבוטבול ודרעי בביקור במוסדות חינוך
אחוזת נמדר
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
גולש אנונימי נכתבה ביום חמישי, 01 בנובמבר 2018, 04:40

ראש העיר מוחלף הבחירה של אלוקים שיהיה כך. ההשתדלות היא שלנו. הגיע הזמן ....ביייבייי "משה" בייבי שלי

אבי נכתבה ביום שני, 29 באוקטובר 2018, 17:34

אבוטבול הוא ראש עיר מצויין!!!

אבוטבול משרתם של מוש נכתבה ביום שבת, 27 באוקטובר 2018, 09:44

אבוטבול בשביל אינטרס אישי הפך למשרתם של מושחתים אשר עשו לביתם מיליונים ועשקו אנשים מסביב הקדוש ברוך הוא לא שוכח עשר תפילות ביום גם לא יעזרו

גולש אנונימי נכתבה ביום שישי, 26 באוקטובר 2018, 16:46

שאול ידידי כדאי שנפסיק עם השטויות והשקרים ונתמוך כולנו באבוטבול. אם עליזה הייתה ראש העיר עד היום היינו תקועים בפקק בגלל תאונה בכביש 38...

שאול נכתבה ביום שישי, 26 באוקטובר 2018, 05:26

אבוטבול שקרן,רמאי ושונא את מי שבא לו... הרס משפחות בישראל בגלל אינטרסים אישיים!!!

גולש אנונימי נכתבה ביום חמישי, 25 באוקטובר 2018, 15:46

לתושב התומך עליזה בלוך לא תתן לנו מה שקיבלנו מאבוטבול! אנחנו זוכרים איזו עיר( יותר נכון עיירת פיתוח) הייתה בית שמש לפני משה אבוטבול. התקדמנו. אל תנסו לעצור את ההתפתחות של העיר שלנו!

תושב תומך נכתבה ביום רביעי, 24 באוקטובר 2018, 22:16

עליזה בלוך תנהל את העיר כראוי ותדאג לתת הקצאות לכולם. יהיו חרדים בקואליציה שלה והעיר תגיע לפסגות שקשה לנו לתאר. מצביעים עליזה בלוך

גולש אנונימי נכתבה ביום שלישי, 23 באוקטובר 2018, 00:54

בואו ונגיד שאנו מאמינים לגב' בלוך שאין לה דבר נגד הציבור החרדי ואכן היא מעוניינת בטובתו, נגיד. לו יצוייר תרחיש שאכן היא עולה לראשות העירייה, מי החברים הטבעיים שלה? למי היא תפנה דבר ראשון להקמת קואליציה? אלו שתמכו בה והעלו אותה. שזה אומר המפלגות החילוניות בעיר ו..כן, גם נציג מסויים מרמה ג'. בואו ונגיד שאנו מאמינים לגב' בלוך שאין לה דבר נגד הציבור החרדי ואכן היא מעוניינת בטובתו, נגיד. אז אולי היא לא תבטל את חוק נהרי ואולי היא תפנה למשרד החינוך שימשיך לבנות מוסדות גם לחרדים. כשתתעורר בעיה מסוימת למנהל מוסד ויפנה לאותו חילוני שיחזיק את תיק החינוך, הוא ייענה ברצון? כשקהילה מסוימת ירצו לבנות בית כנסת ויפנו לאותו חילוני שיחזיק את תיק ההקצאות, הם ייענו ברצון? כשחרדי שמקבל מההורים כסף לשכירות ויפנה לאותו חילוני שיחזיק את תיק הגביה, הוא ייענה ברצון? את העירייה היא לא תנהל לבד, בפרט שהנסיון שלה הוא בבית הספר ולא בעירייה. מי שיעזור לה בניהול העירייה זה מי שעזר לה לעלות לכיסא ההוא. תגיד לי מי החברים שלך ואגיד לך מי אתה.

גולש אנונימי נכתבה ביום שני, 22 באוקטובר 2018, 20:35

עליזה ברוך לא יכולה לנצח עם שקרים.

גולש אנונימי נכתבה ביום שני, 22 באוקטובר 2018, 19:46

איננה יכולה לעזור לחרדים כי היא לא שייכת בזה ייתכן וישלטו עליה לאחר שתיבחר ויתחילו חבריה להשליט קנסות בכל הבא ליד וכן ארנונה תשתולל בחוצות החרדים

אחוזת נמדר