"חטפנו אותו, חטפנו אותו"- הנחטף גילה תושייה וקפץ מהרכב הנוסע

סיפור שלא ייאמן, שהסתיים הודות לתושיית הנחטף שקפץ מהרכב הנוסע והזעיק משטרה. כל הפרטים בפנים.

משטרה חזקה
משטרה חזקה

סיפור קפקאי קשה להיאמן, והוא קרה. כאן במחוזותינו, תושב העיר , מעסיק עובדים נחטף ונשבה לזמן מה בידי 2 עובדיו. נחטף עם רכבו ותקפו אותו עד שהצליח להימלט על נפשו במהלך נסיעתם. בהמשך, התרברבו במעשיהם בתוך הרכב תוך שמצלמת הדרך טרם הושמדה על ידם, תיעדה את השיחות. תגובה מהירה של שוטרי מחוז ירושלים, הובילה למעצרם. בימים הקרובים צפוי נגדם כתב אישום.

בתאריך 4.4 התקבל דיווח למשטרה על מקרה שוד, במהלכו שני חשודים הגיעו לעיר בית שמש פגשו בקורבן, תקפו אותו וגנבו את רכבו. מיד עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום שוטרי תחנת בית שמש, ונפתחה חקירה.

מחקירת המקרה עלה כי, הקורבן השאיל את רכבו למעסיקו. בהמשך לכך, יצר קשר אחד העובדים עם המעסיק וטען בפניו כי חייב לו כסף. בשל כך, הציע המעסיק לאותו עובד לאסוף אותו ממקום מגוריו ולהסיעו לבית שמש, שם יארגן לו את סכום החוב. לאחר הגעתם לבית שמש, ניגש המעסיק אל ביתו של הקורבן וישב עמו. לאחר מכן, הבהיר המעסיק לעובד שהמתין ברכבו של הקורבן למעשה, כי לא הצליח לארגן את סכום החוב. בשלב זה, נכנס הקורבן אל רכבו וביקש מהעובד וקרוב משפחתו לצאת מהרכב השייך לו, אך החשוד שישב המשוב הנהג בתגובה לכך, החל בנסיעה תוך שבמהלכה תקף בצוותא עם החשוד הנוסף שישב במושב האחורי, את הקורבן.
בשל החשש לחייו וברגע של תושיה, ניצל הקורבן מצב של האטת מהירות הנסיעה וקפץ מהרכב ולאחר מכן הזעיק את המשטרה.

בעקבות המקרה, בוצעו פעולות מגוונות ומהירות לאיתורם של שני החשודים, ואף המעסיק עצמו יצר עמם קשר טלפוני והפציר בהם לחזור ולהחזיר את הרכב לקורבן.

כעבור שעות ספורות, אותרו שני החשודים על ידי בלשי תחנת בית שמש ונעצרו לחקירה בתחנת המשטרה.

במהלך החקירה נודע כי השניים התרברבו באותו הזמן במהלך שיחות טלפון שקיימו בנסיעתם, עם חבריהם וסיפרו על האלימות שנקטו כלפי הקורבן, זאת מבלי לדעת ששיחתם מוקלטת במצלמת הדרך. כך למשל נשמעו באחת השיחות שהוקלטו- "חטפנו אותו אחי, חטפנו אותו ופתחנו לו את כל הפנים אחי כוס רבקום... יאלה ביי". על אף שבשלב מסוים השמידו החשודים את המצלמה, קדמת הטכנולוגיה פעלה לרעתם ותיעוד זה נשמר ב"ענן".

לאחר מעצרם על ידי בלשי המשטרה, נמשכו פעולות החקירה ומעצרם הוארך בבית המשפט. בימים האחרונים השלימו חוקרי תחנת בית שמש את פעולות חקירתם של השניים.

אמש (שלישי) הוגשה הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגדם כתב אישום כבר במהלך הימים הקרובים על ידי הפרקליטות, תוך שמעצרם הוארך עד לתאריך 18.4.24.

משטרת ישראל ממשיכה כל העת במאבק נחוש בעבירות האלימות החמורות בפרט. מאמצי החקירה הובילו תוך זמן קצר, לאיתור החשודים ומעצרם מאחורי סורג ובריח עד למיצוי הדין עמם. נמשיך לפעול בכל הכלים שברשותנו נגד מקרים אלו ונגד אותם עבריינים שיפגעו בשלום הציבור ובטחונו״.

נושאים: משטרה, אלימות, בית שמש
משטרה חזקה
משטרה חזקה
משטרה חזקה
משטרה חזקה
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: