חג החנוכה בסימן התנדבות

חניכי השכבה הבוגרת של תנועת הצופים ברחבי הארץ במגוון רחב של התנדבויות למען הקהילה, השנה גדל מספר החניכים פי שניים והגיע למספר הגבוה ביותר של 14,000 היוצאים להתנדבות

חניכי הצופים תמונת ארכיון
חניכי הצופים תמונת ארכיון

חניכי השכב"ג (השכבה הבוגרת) של תנועת הצופים ברחבי הארץ יקיימו מגוון רחב של התנדבויות למען הקהילה במהלך חופשת החנוכה. במסגרת ההתנדבות יצאו חניכי התנועה בכל הארץ למגוון של פעילויות כגון: חלוקת מזון לנזקקים, מרכזי קשישים, ניקיון פארקים וחופים של רשות הטבע והגנים, מרכזי עולים, טיפול בבעלי חיים ועוד. השנה גדל מספר החניכים פי שניים והגיע למספר של 14,000.

מזכ"ל תנועה הצופים, קלי כהן: "תנועת הצופים מטפחת בני ובנות נוער להפוך לאזרחים ואזרחיות פעילים ומעורבים בחברה הישראלית. כחלק מערכי התנועה לחינוך הנוער לנתינה, חברה וקהילה חשוב לנו להקנות לנוער ערכים של רוח ההתנדבות, אקטיביזם ומעורבות. הפעילות ההתנדבותית נעשית לאורך השנה כולה והיום הראשון של טיולי חנוכה מוקדש כולו להתנדבות ומהווה יום שיא משמעותי בתכנית המעורבות הקהילתית.

245 שבטי התנועה בכל הארץ נרתמים לפעילויות התנדבותית בחופשת החנוכה, כחלק ממסע חוויתי של מפעל טיולי החנוכה, מתוך תחושת שליחות. אנו גאים לחנך את דור העתיד - 30,000 נערות ונערים שתורמים לקהילה ומשפיעים לטובה".

נתקלתם בהם בהתנדבות בעיר? צלמו ושליחו אלינו תמונה. נשמח לפרסם.

נושאים: תנועת הצופים. בית שמש, התנדבות
חניכי הצופים תמונת ארכיון
חניכי הצופים תמונת ארכיון
חניכי הצופים תמונת ארכיון
חניכי הצופים תמונת ארכיון
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: