הוגשה הצהרת תובע נגד חשוד בהטרדה מינית

חוקרי תחנת בית שמש של מחוז ירושלים, השלימו ביממה האחרונה את חקירתו של תושב העיר שנעצר לפני כשבוע בחשד שביצע מעשים מגונים והטריד מינית צעירות בעיר במהלך השבועות האחרונים.

משטרת ישראל
משטרת ישראל

משטרת ישראל השלימה חקירתו של תושב בית שמש החשוד בביצוע מעשים מגונים והטרדה מינית כלפי נשים ונערות קטינות, חלקן בנות 13. הבוקר הגישה המשטרה לבית המשפט הצהרת תובע מטעם הפרקליטות ומעצרו של החשוד הוארך.

חוקרי תחנת בית שמש של מחוז ירושלים, השלימו ביממה האחרונה את חקירתו של תושב העיר שנעצר לפני כשבוע בחשד שביצע מעשים מגונים והטריד מינית צעירות בעיר במהלך השבועות האחרונים. החשוד נחקר במשטרה גם בגין איומים כלפי בני משפחתו שבגינם נעצר. לבקשת חוקרי המשטרה, מעצרו של החשוד הוארך במהלך השבוע החולף.

מחקירת התלונות שהוגשו במשטרה בעקבות המקרים שהתרחשו לאחרונה, כשחלקן הוגשו לאחר מעצרו ובעקבות פרסום מעשיו, עולה כי החשוד בשנות ה-20 לחייו, נהג להגיע למרכז מסחרי בעיר, שם איתר קורבנות פוטנציאליים. עפ״י החשד החשוד ביצע באותן צעירות מעשים מגונים ואת חלקן אף הטריד מינית. בנוסף עפ״י החשד, באחד המקרים הציע לקטינות כבנות 13 הצעות מיניות תמורת תשלום כספי.

בתאריך 9.6 נעצר החשוד לאחר שהתקבל דיווח כי הוא מאיים לפגוע בעצמו ובבני משפחתו. שוטרי תחנת בית שמש של מחוז ירושלים שהוזעקו למקום, עצרו את החשוד. באותה העת התקבלו במשטרה תלונות נוספות על עבירות של מעשים מגונים והטרדה מינית והחשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה גם בגין חשד לביצוע מעשים אלו.

במהלך החקירה שהתנהלה במשטרה בשבוע החולף, נאספו תלונות נוספות, עדויות וממצאים, שהבשילו כאמור להצהרת תובע שהוגשה הבוקר בבית המשפט בדבר הכוונה להגיש נגדו ע״י הפרקליטות כתב אישום בימים הקרובים.
כמו כן, הוארך מעצרו של החשוד בחמישה ימים, זאת עד לתאריך 21.6.22.

משטרת ישראל תמשיך לפעול נגד עברייני מין באשר הם, לחקור ביסודיות כל מקרה של פגיעה מינית בנשים ובפרט בקטינות, במרחב הציבורי ובכל מקום אחר.

נושאים: משטרה, הטרדות מיניות, בית שמש
משטרת ישראל
משטרת ישראל
משטרת ישראל
משטרת ישראל
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: