בלוך בחרה שוב בגבר בתפקיד בכיר לעירייה

אחרי סדרת מינויים נשית, משנה כיוון ובוחרת גבר שני ,הראשון ברטוב ועכשיו לחמנוביץ. ועדיין כולם מבחוץ...

לחמנוביץ איש שוהם
לחמנוביץ איש שוהם

יש לעיריית בית שמש דובר חדש. כן, דובר ולא דוברת. האם זו המגמה עכשיו? עליזה בלוך מתחרטת על דרכה עד היום, להעדיף נשים בתפקידים בכירים במקום גברים. דווקא ביום האישה הבנלאומי, מוותרת על שירותיה של אישה בתפקיד בכיר. איתמר ברטוב היה הגבר הראשון שנכנס לעירייה אחר תקופה בה שובצו רק נשים. הרטוב החליף את מינס, ועכשיו הגברים יכולים להרים ראש, הגבר השני שנכנס באחרונה הוא רועי לחמנוביץ. במקום מי? במקום עוד אישה שהלכה הביתה. בלוך מתחילה להבין שגברים יכולים אולי אולי לעבוד סביב השעון יותר מנשים.

לחמנוביץ, בן 45, נשוי פלוס 4 משוהם, כיהן לאחרונה כיועץ אסטרטגי ומרצה לתקשורת באוניברסיטת בר אילן ומכללת ספיר. לפני כן כיהן כדובר שס וכיועץ תקשורת ליו"ר שס, כיועץ לשר האוצר וראש מנהל תקשורת במרכז השלטון המקומי. עוד ייעץ לחמנוביץ לאישים וארגונים בולטים בישראל.

לחמנוביץ מחליף את דפנה כהן נוריאל שכיהנה בתפקיד כשנה ובנתה את מערך הדוברות והתקשורת בעירייה. כהן נוריאל צפויה להיכנס בחודש הקרוב לתפקיד דוברות בכיר אחר במגזר הציבורי.

ראש עיריית בית שמש, עליזה בלוך בירכה את לחמנוביץ: ״אני מברכת את רועי על בחירתו כדובר העירייה. לרועי ניסיון רב בדוברות ואני בטוחה שיביא את ניסיונו ומקצוענותו לתפקיד המאתגר כדובר העירייה. אני מודה לדפנה כהן נוריאל על העבודה המקצועית והמשותפת ועל בניית מערך הדוברות בעיר״.

רועי לחמנוביץ אמר: ״אחרי מספר שנים אני שמח לחזור לשירות הציבורי ולהצטרף לצוות המשימה המוביל שינוי אדיר בעיר בית שמש בראשות ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך. אני מודה לראש העיר על האמון".

שיהא בהצלחה.

נושאים: בית שמש, רועי לחמנוביץ, עליזה בלוך
לחמנוביץ איש שוהם
לחמנוביץ איש שוהם
לחמנוביץ איש שוהם
לחמנוביץ איש שוהם
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: