זהירות - מוצרי בשר שעבר תוקפם

בביקורת של משרד הבריאות נמצאו דגים, עופות וסלטים באטליז וחנות דגים במרכול "הכי כדאי" ברחוב בן קיסמא 17, בשכונת יפה נוף, בית שמש שאינם ראויים למאכל. הוטרינרית המחוזית הורתה על השמדתם

המרכול בו נמצאה הסחורה
המרכול בו נמצאה הסחורה

בשבוע שעבר נערכה ביקורת תברואתית במרכול "הכי כדאי" ברחוב בן קיסמא 1, שכונת יפה נוף, בבית שמש, על ידי נציגי לשכת הבריאות המחוזית ירושלים. במהלך הביקורת נמצאו כ- 300 ק"ג דגים טריים פגי תוקף, כ- 30 ק"ג עופות קפואים באריזות פגומות וכ- 10 ק"ג של סלטים שאוחסנו וטופלו בתנאי תברואה נחותים, באופן העלול לגרום לזיהום צולב ונמצאו כלא ראויים למאכל אדם ועלולים לסכן את בריאות הציבור.

הטיפול במוצרי עופות, בשר, ודגים, אחסונם ושיווקם ללא התנאים הנדרשים בחקיקה עלול להזיק לבריאות הציבור. בהוראת הרופאה הווטרינרית המחוזית של משרד הבריאות הושמדו כ- 340 ק"ג של מוצרי דגים ועופות וכ- 10 ק"ג של סלטים שטופלו בתוך האטליז.

עובדה זו הובאה לידיעת הרשות המקומית, אשר מן הסתם נדרשת להגביר את הפיקוח על הקצביות. אין זה מקרה ראשון בעיר בו נתפסת סחורה בשיווק שאינה מתאימה לצרכי מאכל. משרד הבריאות והרשות המקומית ימשיכו לנקוט צעדי אכיפה, לרבות צעדים משפטיים כנגד בית עסק, למען השמירה על בריאות הציבור.

נושאים: בית שמש, משרד הבריאות
המרכול בו נמצאה הסחורה
המרכול בו נמצאה הסחורה
המרכול בו נמצאה הסחורה
המרכול בו נמצאה הסחורה
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: