חוזרים לבית הדין

אחרי דיון סוער בו הוצגו עדויותיהם של ארבעה עדים, ימשיכו בשבוע הבא את השלב השני לעתירה

בית הדין האזורי לעבודה בירושלים
בית הדין האזורי לעבודה בירושלים

ביום שני הקרוב בשעה 12 בצהריים יתייצבו שוב שני הצדדים בתביעה של תנועת אומ"ץ לפסול את מכרז בחירתו של שלום בן דוד. התיק קבוע להמשך עדויות בפני כב' השופט יפה שטיין בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים.

בדיון הקודם העידו יצחק אלישר עובד בכיר במשרד הרווחה שבינתיים פרש מעבודתו, מנהלת אגף הרווחה לשעבר הגב' איריס צור, אורלי אוסטרמן, סגנית מנהל מחוז ירושלים של משרד הרווחה , מנכ"ל העירייה עו"ד מתי חותה, כל הארבעה נחקרו בידי שני עורכי הדין בתיק, בחקירה ראשית וחוזרת, מחד נציג ב"כ תנועת אומ"ץ עו"ד שמעון ביטון ומצד שני עו"ד חן סומך ב"כ של שלום בן דוד והעירייה.

ליום שני יזמנו הצדדים את עדיהם להוכיח טענותיהם כל אחד מהצד שלו.

הדיון הקודם היה סוער ורווח מתחים בין שני הצדדים, בעיקר מצד שני עורכי הדין שגלשו לא פעם לעניינים לא ממש שייכים לדיון. השופטת יפה שטיין נאלצה מספר פעמים לעצור את השטף ולבקש לחזור למסלול ההוכחות.

הפרוטוקול מתאר תמונת מצב של אגף הרווחה, ובעיקר חושף את חוסר יכולתו של משרד העבודה להתערב במינוי גם אם ידע שהוא מינוי לא הכי מוצלח בעולם.

עו"ד ביטון מצוייד היטב הגיע עם שאלות ברורות תוך הצגת חלק מהעובדות שנתבררו לו גם במהלך התביעה האישית שהגיש לפסול את בן דוד בתביעה הראשונה בה למעשה קבע בית הדין לפסול את המכרז הראשון.

מן הסתם יום שני הקרוב , היום שנקבע יבואו שוב שני הצדדים חמושים במיטב הכלים כל צד להוכיח עמדתו. לפני השופטת יפה שטיין ושני נציגי ציבור שאיתה יושבים בדין, תושלם התמונה לפני קבלת ההכרעה.

נושאים: שלום בן דוד, שמעון ביטון עוד, תנועת אומץ, בית הדין לעבודה
בית הדין האזורי לעבודה בירושלים
בית הדין האזורי לעבודה בירושלים
בית הדין האזורי לעבודה בירושלים
בית הדין האזורי לעבודה בירושלים
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: