הנחית בקבוק על ראש עובד בגלל שהתמהמה להגיש לו סיגריה

סיפור שלא ייאמן, שמסתיים בהגשת כתב אישום. העבירה? הזויה לגמרי, התמהמה להעביר לו סיגריה ואז החליט 'להגיש' בקבוק על הראש...

משטרה בפעילות
משטרה בפעילות

התמהמה במתן סיגריה לעובד שעמו, והותקף באלימות שכללה ניפוץ בקבוק זכוכית על ראשו. הנאשם נעצר על ידי בלשי מחוז ירושלים, והיום הגישה נגדו התביעה המשטרתית כתב אישום לבית המשפט.

בתאריך 20.6 בשעות אחה"צ, התקבל דיווח למשטרה על מקרה אלימות בעיר בית שמש, ולמקום הוזעקו שוטרי תחנת בית שמש ממחוז ירושלים.

שוטרי הסיור שהגיעו למקום, איתרו את אביו של הקורבן שמסר להם פרטים ראשוניים שמהם עלה, כי בנו הותקף בתוך בית העסק שבו עובד על ידי עמיתו למקום העבודה. כמו כן, הקורבן פונה מהמקום לטיפול רפואי כשמצבו הוגדר קל.

בתוך כך, החלה המשטרה בחקירה במסגרתה נאספו ממצאים שאותרו בסריקה בתוך בית העסק. ממצאים אלו הועברו לבדיקת מז"פ.

מחקירת המקרה במשטרה ועל פי עובדות כתב האישום, עולה כי בין השניים התגלע ויכוח לאחר שהנאשם ביקש סיגריה מהקורבן ונענה להמתין מספר דקות. במהלך הוויכוח, הותקף הקורבן על ידי הנאשם שעבד עמו, בתחילה באגרופים ולאחר מכן הוא נטל בקבוק זכוכית לידיו והטיח בעוצמה בראשו של הקורבן.

בשל מעשיו של הנאשם ומחשש לחייו, נמלט הקורבן אל חדר השירותים במקום, תוך שהנאשם ממשיך ומאיים- "אם אתה תזמין משטרה, אני בא אליך הביתה ודוקר אותך ואת אמא שלך". כתוצאה ממעשיו האלימים, נגרמו לקורבן חבלות בראשו ובפניו, שכאמור הצריכו טיפול רפואי.

במהלך סריקות משטרתיות אחר הנאשם (20, בית שמש), הוא אותר בתוך זמן קצר על ידי בלשי המשטרה, לאחר שניסה להתחזות לאדם בשם אחר ללא הועיל. הנאשם הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בבית שמש.

מעצרו של הנאשם הוארך במהלך ימי החקירה לבקשת המשטרה בבית המשפט. היום לאחר שהושלמה מלאכת החקירה בתחנת בית שמש, הגישה יחידת התביעות המשטרתית במחוז ירושלים את כתב האישום נגדו לבית המשפט בגין עבירות איומים ותקיפה הגורמת חבלה.

משטרת ישראל תמשיך לפעול נגד אלימות ובריונות מכל סוג שהיא. המשטרה תעצור את אותם החשודים האלימים במטרה למצות עמם את הדין.

נושאים: משטרה, בית שמש, אלימות, סיגריות
משטרה בפעילות
משטרה בפעילות
משטרה בפעילות
משטרה בפעילות
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: