הירי חשף גם עסקאות סמים

כתב אישום על ידי יחידת התביעות המשטרתית בירושלים, בגין עבירות של פציעה, איומים ועבירות סחר בסמים.

כדור המתכת באצבעו של הקרבן צילום: משטרה
כדור המתכת באצבעו של הקרבן צילום: משטרה

בחודש שעבר, התלונן במשטרה תושב בית שמש בשנות ה-30 לחייו נגד תושב העיר שירה לעברו באמצעות אקדח אוויר וגרם לפציעתו. בעקבות המקרה הוא נזקק לטיפול רפואי.

בעקבות תלונה זו, פתחו חוקרי תחנת בית שמש במחוז ירושלים בחקירה, שבמהלכה נעצר הנאשם (29, בית שמש) בתאריך 26.2.24 והועבר אל תחנת המשטרה. אקדח האיירסופט שנתפס ברשותו, נשלח למעבדת מז״פ של המשטרה לבחינה.

על פי ממצאי החקירה ועובדות כתב האישום שהוגש, לאחרונה ביצע הקורבן מספר רכישות של סמים לשימושו העצמי מידי הנאשם המחזיק בסם מתוקף רישיון רפואי, אך למעשה עושה בו שימוש שלא כחוק לאחר שרוכש אותם מבתי מרקחת שונים בעיר.

באחד המקרים קודם למקרה התקיפה החמורה, רכש הקורבן מהנאשם סמים מסוג קנאביס. בהמשך, ביקש הקורבן להחזיר את הסמים שרכש לידי הנאשם בשל בעיה כספית שנקלע אליה. בתגובה נורה על ידי סוחר הסמים באקדח איירסופט. בחקירה במשטרה התברר שהחשוד ניצל את הרישיון הרפואי שברשותו לסחר בסמים. לאחר שהנאשם נעצר לחקירה ע״י בלשי תחנת בית שמש והאקדח נתפס על ידם, הוגש נגדו כתב אישום

בעקבות כוונתו של הקורבן ובמהלך שנפגש עם הנאשם לשם כך, התעצבן הנאשם על הקורבן ואז איים לעברו- "מי שעושה לי דברים כאלה אני רוצח אותו", ובשלב מסוים הוציא את אקדח האוויר שהיה ברשותו וירה לעברו של הקורבן. כתוצאה מירי זה, נפגע הקורבן בידו ובראשו כש-2 קליעי כדורי מתכת חדרו לתוך גופו. פציעה זו הצריכה התערבות רפואית בבית חולים לשם הוצאת כדורי המתכת מגופו.

לאחר שמעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת בבימ"ש לבקשת המשטרה ומוצו כלל פעולות החקירה בעניינו, התגבשה תשתית ראייתית נגד הנאשם.
אתמול הוגש נגדו כתב אישום על ידי יחידת התביעות המשטרתית בירושלים, בגין עבירות של פציעה, איומים ועבירות סחר בסמים.

נושאים: משטרה, סחר בסמים, בית שמש, אלימות
כדור המתכת באצבעו של הקרבן צילום: משטרה
כדור המתכת באצבעו של הקרבן צילום: משטרה
כדור המתכת באצבעו של הקרבן צילום: משטרה
כדור המתכת באצבעו של הקרבן צילום: משטרה
הכי טובים, הכי מעודכנים:
הורידו עכשיו ב-Google Playהורידו עכשיו ב-AppStore
תגובות הגולשים:
בניגוד לאחרים, דעתכם חשובה לנו! כתבו:
דירוג: